computer-767776_1280

Strona dla Sołectwa

Żyjemy w dobie internetu – to widać i słychać. Dzisiaj wiele firm decyduje się na stworzenie strony internetowej. Dlaczego? Strona internetowa jest wizytówką firmy. Klienci zanim skorzystają z usług chcą się dowiedzieć co to jest za firma, czy posiada jakiejś opinie, czym się dokładnie zajmuje oraz oczywiście poznać wstępne koszty usługi. Jesteś sołtysem i pewnie zastanawiasz się, ale po co mi to? Tutaj znajdziesz odpowiedź!

Strona internetowa nie musi być tylko statyczną witryną www. Dzisiejsza technologia umożliwia cuda! Wystarczy rozejrzeć się wokół, na strony „konkurencji”, a zobaczycie, że ograniczeniem wyglądu strony jest tylko wyobraźnia osoby, która zajmuje się tworzeniem strony.

Ale tak naprawdę po co tworzyć strony internetowe dla sołectw? Kontakt! To jest słowo-klucz. W naszej ofercie znajduje się przygotowanie w pełni wartościowej strony internetowej dla sołectwa w oparciu o system zarządzania treścią. Strona ta będzie posiadać możliwość publikowania aktualności (za dodatkowe koszty możemy przygotować system automatycznego publikowania wpisów z podanych stron internetowych), będzie zawierać formularz kontaktowy, który ułatwi komunikację z mieszkańcami sołectwa, umieścimy również galerię zdjęć, które spowodują, że do Twojego sołectwa z wielką ochotą będą przybywać turyści i osoby, które chciałyby zamieszkać w ładniejszej okolicy.

Naszej firmie zaufało już kilka sołectw. Jedna ze stron zdobyła nagrody dla najlepszej strony sołectwa w Polsce. Chcesz tchnąć w życie swojej społeczności trochę nowoczesności? Skorzystaj z naszej oferty!

computer-767781_1280